آنتالیا

آنتالیا

مکان های دیدنی

آنتالیا (به ترکی: Antalya) نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

در ۲۰۱۰ جمعیت این شهر ۱،۰۰۱،۳۱۸ نفر برآورد شده‌که از این جمعیت ۵۰۲۴۹۱ نفر را مرد و ۸۲۷۴۹۸ را زنان تشکیل می‌دهد.

کشور ترکیه
منظقه غرب آسیا
زبان های صحبت کردن ترکی استانبولی
ارز لیره
شرایط ویزا برای ایرانیان نیازی به گرفتن ویزا نیست.

جاذبه طبیعی و ورزشی

جاذبه طبیعی و ورزشی آنتالیا شهر ورزش‌های دریایی مثل مـوج‌سواری، اسـکی روی آب و قـایق‌رانـی است . تور رافـتـیـنـگ، سوار شدن بر قایق‌هـای بادی و حرکت بین رودخانـه‌ی خروشان رافتینگ است. تور کشتی هم از مسافران با غذاها و نوشیدنی‌های مختلف و موسیقی زنده، روی دریای مدیترانه پذیرایی می‌کند. در هر دوی این تورها، توقف‌های کوتاهی هست برای این‌که از روی صخره‌ها توی آب شیرجه بزنید و اوه بله چه هیجانی!

برنامه های ویژه شب

برنامه های ویژه شب تور شب ترکی یا افسانه‌ی هزار و یک شب : موسیقی فولـکور ترکی با نـمایـش مراسم ازدواج در زمان عثمانی‌ها باید جالب باشد. برای رزرو این برنامه‌ها باید با آژانس‌هایی که هتل معرفی می‌کند، هماهنگ کنید.

جاذبه تاریخی و فرهنگی

Culture & history تور شب ترکی یا افسانه‌ی هزار و یک شب : موسیقی فولـکور ترکی با نـمـایش مراسم ازدواج در زمان عثمانی‌ها باید جالب باشد. برای رزرو این برنامه‌ها باید با آژانس‌هایی که هتل معرفی می‌کند، هماهنگ کنید.

متاسفانه هیچ هتلی در این مکان در حال حاضر وجود ندارد.

متاسفانه هیچ پیشنهاد سلف سرویس غذا در این مکان در حال حاضر وجود ندارد.

متاسفانه هیچ تور آفری در این مکان در حال حاضر وجود ندارد.